Kino...;-)

19. července 2018 v 20:23 | Jiřan
Minulé úterý (10.6.) jsem s klukama po nějaké době zajel do kina. Už den předem jsme si v programu vybrali, na co bychom mohli jít a po shlédnutí několika trailerů k aktuálním dětským filmům, které právě dávají, jsme zvolili Králíčka Petra, jak jsem ostatně původně předpokládal. Sice se už nejedná o tak úplně žhavou novinku, ale zatím jsme se na něj nedostali. Trochu jsem předpokládal, že budeme v sále sami, jako se to už několikrát stalo, ale k mému překvapení se tam sešlo rodin víc.
Měl jsem na paměti negativní recenze na internetu, proto jsem příliš neočekával, ale nakonec to nebylo nijak zlé. Přece pokud jdu na film s cílovou skupinou děti, pak tomu musím přizpůsobit i své představy. Takže jako nenáročná rodinná oddechovka celkem dobré, i když samozřejmě podle typické dějové linky.
Po filmu jsme se stavili na oběd. Kluci nic nenamítali proti tomu, že pro jednou vynecháme mekáč. Co se týče hraček do happy mealu, jednalo se o čiré zoufalství v podobě posledních dvou kusů. Nakonec jsme tedy skončili u české kuchyně - Andy si dal vytoužené plněné knedlíky se zelím a uzeným, Ála řízky s kaší, která ale prý nestála za nic.
Po jídle mě kluci umluvili, že se projdeme po nákupním centru, což je k mému údivu stále velmi baví. Velmi důkladě jsme potom prolezli celý Decathlon, i když to je trochu o nervy hlavně kvůli všude pobíhajícím dětem. Vlastně kdyby jen pobíhajícím - zatímco před jedním řvoucím rozmazlencem uskočíte, srazí vás další dva, kteří se honí na koloběžkách, co jsou volně k dispozici.
Cestou domů jsem si zanadával, protože v rámci projektu Rozkopeme Česko, je uzavřený nájezd na D11 u Prahy, takže jsme museli po objížďce (momentálně jsme tím směrem dlouho nebyli, ovšem tak trochu naivně jsem doufal, že když jsem místo objížděl v dubnu, že už by to nyní třeba mohlo být hotové). V následném zúženém úseku jsem jako vždy dostal černého Petra v podobě jízdy za kamionem, který v jednu chvíli zcela nečekaně zabrzdil a já měl co dělat, abychom se mu nepodívali pod kapotu. Kdybych si v tu chvíli pohrával třeba s nebo dokonce rádiem, pak nevím, nevím...
Domů jsme ale dorazili v pořádku, tentokrát mě nezastavila ani ve starší bílé oktávii maskovaná hlídka, již jsme viděli cestou tam i zpět úřadovat a večer jsem ještě stihl navštívit kolínské Obi a přežít v něm pěkný liják...;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama