Pařánek Jr....;-)

30. května 2011 v 21:19 | Jiřan
Kdyby nás někdo pozoroval v neděli ráno, musí si zákonitě pomyslet, že jsme cvoci. Anďas se probudil někdy kolem šesté, posadil se a začal si povídat. Samozřejmě už dávno jsem ho prokoukl, proto vím, že jediným důvodem jeho ranních přednášek je to, abychom se probudili. Já jsem sice už vzhůru byl (v šest hodin už mám zpravidla poledne;-)), ale dělal jsem, že spím. Andík se dá totiž jednoduše ošálit, stačí mít zavřené oči. Jenže potom použil podpásovku, kdy najednou vykřikl: "Kuk!" Snad to byla zvědavost, nebo něco jiného, každopádně jsem se na něj podíval, takže mi nezbývalo, než pro něj dojít.
První ranní zastávka samozřejmě míří do naší postele, nejinak tomu bylo tentokrát. I další činnost byla přesně stejná, jako jindy - Andreásek mě přeleze (nejlépe pak přes hlavu), natáhne se k rádiu na nočním stolku a neomylně ho pustí. Pak se nade mnou postavil na čtyřech a začal pařit hlavou. Pro lepší představu se skočte někdy podívat na rockový koncert,kde paří máničky. Přesně stejné pohyby nacvičil Anďas. Kde to okoukal netuším. Každopádně jak tak mlátil hlavou do prázdna, neustále mě sledoval, takže mi po chvilce došlo, že aby byl šťastný, musím začít "pařit" taky. Začal jsem vleže kývat, on se spokojeně usmál, jenže najednou se podíval vedle mě a zvolal: "Máma!" Nezbývalo, než aby začala pařit i máma.
Takže jsme nakonec všichni tři leželi v posteli, z rádia hrála naplno Rihanna a všichni jsme mlátili hlavou do rytmu...;-)

Že by nový akční hrdina?;-)


Andreásek se rozhodl, že nám postaví nový dům...;-)

Andreásek ve svém království...;-)

Andreásek si zkouší nové boty...;-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Miss Lucy Miss Lucy | Web | 30. května 2011 v 21:23

zlaty =)

2 BarbaraJane BarbaraJane | Web | 30. května 2011 v 21:26

douhlas s ML :)

3 Fabiana Fabiana | E-mail | Web | 30. května 2011 v 21:32

Ty jsi povolil komentáře! Konečně můžu udělat to, po čem celou dobu, co sleduji tvůj blog, zoufale toužím ^^
Nové boty Andíkovi moc sluší :) Teď mě napadá, že když byl bratr malý, měl podobnou postýlku. Jen nebyl tak roztomilý a už jako miminko mě rád bil, házel mi na hlavu hračky ;)
Andyana Jones a království křišťálové lebky!
Necháš povolené komentáře napořád? ;)

4 Pařánek Pařánek | 30. května 2011 v 21:44

Děkuji moc za komentáře, po čtyřech letech jsem nějak pozapomněl...;-)
Do třetice všeho dobrého, i přes samé kladné reakce se vracíme ke staré dobré cenzuře!;-)
K případnému vyjádření svých přání a ohlasů můžete použít zprávu vlevo...:-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama