Chorej mozek...

5. července 2010 v 20:39 | Jiřan
Jsou lidi, kteří ve své zášti, závisti a nenávisti kolem sebe plivou takové nesmysly, že se na ně už snad ani nedá reagovat. Jednak za těch téměř 12 let už vím, že je to ztráta času a za druhé je známá věc, že stokrát opakovaná lež se stává pravdou, čili tím, jak se neustále navzájem ve svých nesmyslech utvrzují, jim postupně skutečně věří.
Nebudu to nijak dál rozpitvávat a ještě víc "jim dělat ostudu po celým příbuzenstvu", vždyť stejně to tady jsou jen "samý kraviny a výplody chorýho mozku" a nedá se to číst. A k tomu dnešku snad jen drobnost - skutečně nevidím sebemenší důvod, proč bych za někým "měl přijít s pokorou a omluvit se", vždyť jsem jen "smrkáč, který v životě nic nedokázal" a ještě k tomu mě "každý dva měsíce vyhoděj z práce", protože nestojím za nic. Vida, někdo tady má lepší informace než já, myslel jsem si, že když mě všude několik dní přemlouvali, abych zůstal, že o mě spíš stojí a oni si mě přitom chtěli nechat jako odstrašující případ budižkničemy. Ale žádný div, že při svém chorém mozku jsem si to vyložil špatně. A jen tak na okraj - zajímalo by mě, jak dlouho by tam vydrželi ti, kteří tohle plácají...
Ty největší špeky z dnešního telefonátu si pak s dovolením nechám pro sebe, fakt nerad bych někomu dělal ostudu u příbuzných tím, že by se tito třeba (nedej bože) dozvěděli, co je kdo opravdu zač a co skutečně dělá a říká. Nápisy stylu "Nehledej štěstí v cizině, najdeš jej doma v rodině" vystavené kde jen to jde, mohou alespoň některým dát iluzi, že jde o někoho se srdcem na dlani.
Všem čtenářům přeju pěkný večer a zdravím ostatní příbuzné. Pevně doufám, že si na mě už stihli vytvořit svůj vlastní názor a navěří všemu, co o mně kdo vykládá.
A ještě poslední věc - s tím naším školstvím to asi vážně není v pořádku, vždyť já sám vím o několika lidech s VŠ titulem, kterým výplody chorého mozku stojí za to, aby se sem pravidelně vraceli. Občas mě pozdraví, tu a tam se zasmějou, jindy si nad příspěvky zaťukají na čelo, ale hlavně chápou, že život není jen o pomlouvání, mračení a litování se, ale také o nadsázce a vtipu.

 

18 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama