Už jsme se rozpadli...;-)

30. října 2009 v 11:19 | Jiřan
Tak nějak postupně se mohu dostat i ke starším tématům nebo myšlenkám tohoto týdne, na něž jsem pro samé zaneprázdnění neměl čas.
Jak už tady zaznělo, naše slavná kapela se rozpadla a to pouhý den před poděbradským vystoupením. V sobotu ráno jsem šel do města a asi na půli cesty jsem potkal známého (jinak také našeho fanouška), který na mě vybafnul otázku: "Tak co, už jste se rozpadli?" Já na něj vytřeštil oči a nevěřícně jsem opáčil taktéž otázkou: "Odkud to víš? Tys potkal někoho z kluků?" To na mě zase nechápavě zíral on. Vyslepičil jsem mu tedy ve stručnosti a bez detailů, co se přihodilo. Ještě mě několikrát napadlo, že je docela pěkně mimo.
Pak jsem dorazil domů a ještě za tepla jsem vyhrknul na manželku: "Prosím tě, teď jsem potkal XY a on už ví, že jsme se rozpadli." Ta se mi ale jen začala smát a když už jsem byl za dostatečného hlupáka, vysvětlila mi, že rozpadnout se znamená mimo jiné porodit. A to jako mělo napadnout koho? Mimochodem tedy: "Ano už jsme se rozpadli. Tak i tak!";-)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama