Jsem tu...:-)

21. prosince 2007 v 17:15 | Jiřan
Po včerejším poněkud nezvykle zpestřeném dnu, kdy tady u nás ve čtvrtém patře hořela serverovna, probíhal dnešní pracovní den téměř bez jakýchkoli nezvyklostí. Teda vlastně, celé dopoledne jsem téměř nic nedělal, měl jsem mítink s německým nadřízeným. Potom jsem šel na oběd a od té doby v podstatě taky nic nedělám. No co, budou vánoce...;-)
Co se týče nadcházejících dnů - zítra mě čeká velekulturní akce a to tradiční vánoční koncert Tří sester, letos opět v T-Mobile Aréně, což mě už tolik netěší, ale co se dá dělat. Potom v úterý o něco méně kulturní zážitek;-), divadlo a Blbec k večeři. Teda, aby nedošlo k mýlce, patří to k sobě, nerad bych, aby si někdo myslel, že mě čeká divadlo a potom přijde nějaký blbec k večeři...:-)
Mimochodem po vzoru velkých významných světových tiskovin, jako jsou například Pečecké noviny a další;-) ám ještě dlužím informaci - jak budeme vycházet přes vánoce? Protože náš zaměstnavatel byl velmi velkorysý, objevím se zde až příští čtvrtek, 27.12.a to o rok moudřejší. Jsem zvědav, zda se to odrazí i na úrovni mých příspěvků...:-))
Přeju všem krásné a pohodové vánoce a do konce roku se ještě určitě uvidíme!;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama