Nový týden je tu...

18. června 2007 v 13:29 | Jiřan
Po divokém víkendu je tady zase pondělí a s ním začátek pracovního týdne. V podstatě až během dnešní noci jsem se vzpamatoval ze sobotní oslavy u známých, která byla opět hodně divoká, ale já si pamatuju jen začátek a kus prostředku...:-)
Včera jsme měli zkoušku, teda ne, že bysme to potřebovali:-))), možná kluci, já rozhodně ne:-)))), vlastně poslední před tou naší víkendovou hororshow. Když jsem potom dorazil domů, dokonce jsem si vyměnil i struny na kytaře. Normálně bych to nedělal, ale zjistil jsem, že nejenom, že už jsou rezavé, ale už byly i docela nebezpečné, protože byly téměř jako pila a kdybych potom začal hrát nějaké z těch svých tvdrdě nacvičených divokých sól, obsahujících dva až čtyři tóny:-), mohlo by to dopadnout tragicky...;-)
Tak ať nám ten nový týden hezky začne, pokračuje i skončí, já budu objíždět různé doktory (teda teď koukám, že to mohlo vyznít poněkud dvojznačně:-), samozřejmě jsem měl na mysli jako kvůli vyšetřením), nějak bych na to ale potřeboval poněkud víc času...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama